Mam na imię Paulina,mam 41 lat, jestem mamą 4 dzieci, najmłodsze ma prawie 2 latka. W kwietniu 2020 roku zdiagnozowano u mnie raka kości, osteosarcoma, mięsak o wysokim stopniu złośliwości. Niestety w konsekwencji leczenia onkologicznego konieczna była amputacja mojej lewej nogi, na wysokości uda.

Nie poddaję się, chcę jeszcze normalnie żyć i funkcjonować, móc aktywnie spędzać czas z moimi dziećmi i rodziną, a w przyszłości wrócić do pracy. Niezbędna jest dla mnie proteza nogi. Koszty z nią związane są dla mnie nieosiągalne, dlatego też proszę o każdą pomoc i wsparcie.

POMÓŻ MI LEPIEJ ŻYĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PROCAJŁO,14097 pomagają mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o zdrowie.

Dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 88

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!