Mam na imię Patryk, mam 28 lat, mieszkam w Chełmnie. Moje życie bezpowrotnie zmieniło się w 2008r. pod wpływem zdarzenia drogowego. Mimo wypadku samochodowego, którego konsekwencją jest paraliż, walczę o swoje życie i marzenia.

Uraz rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym kręgosłupa przykuł mnie do wózka inwalidzkiego. Nie jestem samodzielny, ale posiadam kochającą mamę, która poświęca całe swoje życie dla mnie, choć nie jest nam łatwo (także finansowo). Poza codziennymi czynnościami na rzecz utrzymania dobrego zdrowia, znajduję upodobanie w czytaniu i w ćwiczeniu swojego głosu. Jestem amatorem sztuki aktorskiej, lubię zawiązywać nowe relacje i pielęgnować przyjaźnie.

PROSZĘ O WSPARCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kijewski-Bernadowski, 2239 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu oraz dalszym leczeniu i rehabilitacji.

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ! Patryk


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 4638

Ilość pobrań: 48

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!