Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Oskar Osiński

Mam na imię Oskar, kilka miesięcy temu zdiagnozowano u mnie nieuleczalną chorobę - MIZS młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów...

Mam na imię Oskar, kilka miesięcy temu zdiagnozowano u mnie nieuleczalną chorobę - MIZS młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów. Jest to choroba autoimmunologiczna, w której układ odpornościowy niszczy własne tkanki, narządy wewnętrzne i stawy.Miałem 11 lat, gdy moja mama ze łzami w oczach powiedziała mi, że nie mogę już grać z kolegami w piłkę, biegać, skakać. Mój świat jeszcze mały się zawalił, jak to nie mogę grać w piłkę, biegać czy kiedyś będę jeszcze to robił.Mimo przyjmowania kilku leków dziennie, leczenie nie daje dużej poprawy. Dlatego oprócz leczenia farmakologicznego niezbędna jest również codzienna rehabilitacja, która ma zapobiec przed trwałymi nieodwracalnymi deformacjami narządów ruchu, ograniczyć  sztywność i pomóc mi z przykurczami, które już mam i powodują skrzywienie kręgosłupa, skraca się noga. Rehabilitacja jest bardzo kosztowna i dlatego potrzebuje Waszej pomocy. Ponadto, wymagam systematycznych konsultacji u specjalistów: pediatry, reumatologa, okulisty, ortopedy, alergologa, psychologa i w moim przypadku kardiologa. Mimo codziennej walki z problemem wstawania i bólem jestem pogodnym, energicznym chłopcem z marzeniami.Wyglądem nie różnię się od innych moich rówieśników, ale moje wyniki nie są dobre, czasami utykam, nie mam siły wstać z łóżka i osoby, które mnie nie znają nie rozumieją mojej choroby.

POMÓŻ MI PROSZĘ

Przekazując 1% podatku, sms lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Osiński, 9452  pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 413
Ulotkę wygenerowano: 19
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>