Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Natalia Smuga

Witajcie! Nazywam się Natalia Smuga i mam 14 lat. Jestem uczennicą 5 klasy SP dla dzieci słabo słyszących w Łodzi. Straciłam słuch mając 6 miesięcy. Byłam chora na zapalenie oskrzeli i lekarz podał mi za silny antybiotyk (Gentamycyna)...

 Witajcie! Nazywam się Natalia Smuga i mam 14 lat. Jestem uczennicą 5 klasy SP dla dzieci słabo słyszących w Łodzi. Straciłam słuch mając 6 miesięcy. Byłam chora na zapalenie oskrzeli i lekarz podał mi za silny antybiotyk (Gentamycyna).Po 6 lat oczekiwania na operację wszczepienia implantu ślimakowego w klinice w Kajetanach odmówiono mi jej, ponieważ lekarze stwierdzili, że jestem już za duża i mniejsze dzieci potrzebują implantu bardziej niż ja. Moja mama znalazła jednak klinikę w Lublinie, w której zostałam zaimplantowana w 2008 roku. Moim hobby jest taniec, na razie rytm wyczuwam poprzez drganie podłogi, mebli itp. Kocham przyrodę, pragnę usłyszeć szum liści, śpiew ptaków oraz bawić się jak każde dziecko ze swoim pupilem wydając mu komendy. Chciałabym porozmawiać normalnie z moją rodziną, znajomymi, usłyszeć ich, gdyż nie każdy rozumie mowę języka migowego. Jestem nastolatką i potrzebuję rozmów z mamą o życiu. Mam młodszą siostrzyczkę, chcę być dla niej wzorem. Jednak jak to zrobić, gdy nie mogę jej dokładnie wszystkiego wytłumaczyć? Teraz potrzebuję dużo rehabilitacji, żebym mogła zacząć mówić. Jest ona jednak nierefundowana, a surdologopeda kosztuje 10 złotych za 10 minut nauczania mowy. Proszę Was o przekazanie 1% podatku lub darowizny na moje subkonto w .Dla Was to mało, jednak dla mnie to naprawdę dużo.Pozdrawiam i dziękuje za pomoc,  Natalka :)

Fundacji AVALON z dopiskiem SMUGA,1294

Witajcie! Nazywam się Natalia Smuga i mam 14 lat. Jestem uczennicą 5 klasy SP dla dzieci słabo słyszących w Łodzi. Straciłam słuch mając 6 miesięcy. Byłam chora na zapalenie oskrzeli i lekarz podał mi za silny antybiotyk (Gentamycyna).Po 6 lat oczekiwania na operację wszczepienia implantu ślimakowego w klinice w Kajetanach odmówiono mi jej, ponieważ lekarze stwierdzili, że jestem już za duża i mniejsze dzieci potrzebują implantu bardziej niż ja. Moja mama znalazła jednak klinikę w Lublinie, w której zostałam zaimplantowana w 2008 roku. Moim hobby jest taniec, na razie rytm wyczuwam poprzez drganie podłogi, mebli itp. Kocham przyrodę, pragnę usłyszeć szum liści, śpiew ptaków oraz bawić się jak każde dziecko ze swoim pupilem wydając mu komendy. Chciałabym porozmawiać normalnie z moją rodziną, znajomymi, usłyszeć ich, gdyż nie każdy rozumie mowę języka migowego. Jestem nastolatką i potrzebuję rozmów z mamą o życiu. Mam młodszą siostrzyczkę, chcę być dla niej wzorem. Jednak jak to zrobić, gdy nie mogę jej dokładnie wszystkiego wytłumaczyć? Teraz potrzebuję dużo rehabilitacji, żebym mogła zacząć mówić. Jest ona jednak nierefundowana, a surdologopeda kosztuje 10 złotych za 10 minut nauczania mowy. Proszę Was o przekazanie 1% podatku lub darowizny na moje subkonto w Fundacji AVALON z dopiskiem SMUGA,1294.Dla Was to mało, jednak dla mnie to naprawdę dużo.Pozdrawiam i dziękuje za pomoc,  Natalka :)

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 652
Ulotkę wygenerowano: 21
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>