Przejdź do głównej zawartości

Natalia Chudzik

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Chudzik, 5464
KRS
0000270809

O mnie

Nazywam się Natalia Chudzik i od urodzenia dzielnie walczę z chorobą, której nigdy nie pokonam. Moja choroba to dziecięce porażenie mózgowe.
Znamy się od urodzenia i zawsze będziemy razem. Chciałabym się usamodzielnić. Robić rzeczy, które innym ludziom nie sprawiają najmniejszego problemu. Nie mogę żyć bez pomocy innych ludzi. Chciałabym „stanąć na nogi”, czyli móc żyć w miarę normalnie. Co zmieni w moim życiu Twój 1,5% podatku? Skorzystam z systematycznej, zaawansowanej i kosztownej rehabilitacji, która poprawi moją sprawność. Zainwestuję w rozwiązania, które pomogą mi w codziennym funkcjonowaniu i drodze do jak największej samodzielności na przykład wyjadę na turnus rehabilitacyjny. Interesuję się psychologią kliniczną, literaturą kryminalną i fotografią. Jestem typową społecznicą, która kocha ludzi i uwielbia im pomagać. A teraz potrzebuję Twojej pomocy. Nie, nie pieniędzy. Wystarczy mi Twój 1,5% podatku... Twój 1,5% zmieni moje życie bardziej, niż sądzisz.
Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Chudzik, 5464 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność.
Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Moja wizytówka

Moja ulotka

Pobierz e-pity

Wspierane urządzeniaPlatformy programy e-pity

Odsłon: 3190
Ilość pobrań: 102

Jak możesz mi pomóc?

1
Podaj swoje dane
2
Wybierz wysokość jednorazowej wpłaty
3
Wybierz sposób płatności
Nazwa odbiorcy
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Tytuł przelewu
Chudzik, 5464
Podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected] Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji przelewu w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. Dane będą udostępniane portalom płatniczym w celu procesowania Państwa płatności. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę zaznaczyć wpłatę anonimową lub poinformować nas o tym wysyłając maila na adres [email protected]

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.