Przejdź do głównej zawartości

Natalia Chudzik

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Chudzik, 5464
KRS
0000270809

O mnie

Nazywam się Natalia Chudzik i od urodzenia dzielnie walczę z chorobą, której nigdy nie pokonam. Moja choroba to dziecięce porażenie mózgowe.

Znamy się od urodzenia i zawsze będziemy razem. Chciałabym się usamodzielnić. Robić rzeczy, które innym ludziom nie sprawiają najmniejszego problemu. Nie mogę żyć bez pomocy innych ludzi. Chciałabym „stanąć na nogi”, czyli móc żyć w miarę normalnie. Co zmieni w moim życiu Twój 1,5% podatku? Skorzystam z systematycznej, zaawansowanej i kosztownej rehabilitacji, która poprawi moją sprawność. Zainwestuję w rozwiązania, które pomogą mi w codziennym funkcjonowaniu i drodze do jak największej samodzielności na przykład wyjadę na turnus rehabilitacyjny. Interesuję się psychologią kliniczną, literaturą kryminalną i fotografią. Jestem typową społecznicą, która kocha ludzi i uwielbia im pomagać. A teraz potrzebuję Twojej pomocy. Nie, nie pieniędzy. Wystarczy mi Twój 1,5% podatku... Twój 1,5% zmieni moje życie bardziej, niż sądzisz.

Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Chudzik, 5464 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność.

Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Materiały do apelowania