Nazywam się MIROSŁAW LISZTWAN mam 52 lata i jestem po 6 operacjach guza mózgu. Jestem częściowo sparaliżowany, paraliż dotyczy prawej strony, mam  brak możliwości  poruszania prawą ręką i bardzo ograniczoną możliwość chodzenia,  mam bardzo duże problemy z mową, które w zasadzie uniemożliwiają  mi kontakt z innymi...

Nazywam się MIROSŁAW LISZTWAN mam 52 lata i jestem po 6 operacjach guza mózgu. Jestem częściowo sparaliżowany, paraliż dotyczy prawej strony, mam  brak możliwości  poruszania prawą ręką i bardzo ograniczoną możliwość chodzenia,  mam bardzo duże problemy z mową, które w zasadzie uniemożliwiają  mi kontakt z innymi. Jestem po chemii i naświetlaniach.Po ostatniej operacji czaszki mam brak  dużej części kości czaszkowej, a powstała rana nie chce się zagoić. Miałem kilka przeszczepów które nie przyjęły się i lekarze rozkładają ręce, mogę zrobić to tylko prywatnie, jednak  nie mam na to środków.Moja niska renta nie wystarcza mi na potrzebne leki, specjalistyczne opatrunki oraz na rehabilitację. Dlatego zwracam się z ogromną prośbą o pomoc i dziękuję za dobre serce. 

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Lisztwan, 8427 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 382

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!