Jestem Milena Marika Starczewska, ale możecie nazywać mnie Milka. Zachorowałam w 2011r., wykryto u mnie złośliwego guza szyszynki. Rozpoczęłam walkę... zabiegi, chemioterapia, radioterapia i po 1,5 roku zwalczyłam mojego wroga.

I mimo wielu skutków ubocznych byłam szczęśliwa. Niestety w 2014r. on powrócił ...tym razem w postaci przerzutu do jamy brzusznej. Po raz kolejny rzuciłam mu wyzwanie i po roku ciężkiego leczenia pokonałam. Ucierpiał jednak mój słuch, wzrok, serce, nerki, tarczyca, pojawiły się zaburzenia hormonalne, osteoporoza, padaczka, problemy z pamięcią i orientacją w terenie i wiele innych. Wciąż walczę o powrót do zdrowia, potrzebuję rehabilitacji, leków i suplementacji, a przede wszystkim Twojej pomocy.

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Starczewska,7463 wspieracie Państwo moje leczenie oraz życie codzienne.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 486

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!