Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Mikołaj Stanczewski

Mikołaj urodził się w czerwcu 2008 roku. Od pierwszych dni był dzieckiem bardzo cichym, spokojnym.Siedzieć samodzielnie zaczął, mając około 9 miesięcy, chodzić zaś około 15 miesięcy.Ponadto na dalszych etapach rozwojowych - rozwoju fizycznego i rozwoju mowy również odbiegał od rówieśników i niepokoił rodziców.Po szeregu badań specjalistycznych okazało się, że Mikołaj ma subkliniczną niedoczynność tarczycy, padaczkę miokloniczną z wyłączeniami świadomości, znaczne osłabienie aparatu więzadłowego, obniżone napięcie mięśniowe i zaburzenie mineralizacji kości (znaczny niedobór witaminy D3).Wszystkie z powyższych dolegliwości wymagają środków farmakologicznych...

Mikołaj urodził się w czerwcu 2008 roku. Od pierwszych dni był dzieckiem bardzo cichym, spokojnym.Siedzieć samodzielnie zaczął, mając około 9 miesięcy, chodzić zaś około 15 miesięcy. Ponadto na dalszych etapach rozwojowych - rozwoju fizycznego i rozwoju mowy również odbiegał od rówieśników i niepokoił rodziców. Po szeregu badań specjalistycznych okazało się, że Mikołaj ma subkliniczną niedoczynność tarczycy, padaczkę miokloniczną z wyłączeniami świadomości, znaczne osłabienie aparatu więzadłowego, obniżone napięcie mięśniowe i zaburzenie mineralizacji kości (znaczny niedobór witaminy D3). Wszystkie z powyższych dolegliwości wymagają środków farmakologicznych. Doktor foniatra stwierdziła dyslalię wieloraką, a psycholog wraz z psychiatrą zdiagnozowały całościowe zaburzenia rozwoju - Zespół Aspergera. Intelektualnie synek jest w normie o nieznacznie obniżonej sprawności, jednakże duży niepokój budzi sfera emocjonalna i dojrzałość społeczna adekwatna do wieku. Latem ubiegłego roku, lekarz rehabilitacji/wad postawy stwierdziła pogorszenie postawy dziecka i stwierdziła niepełnosprawność ruchową, co w efekcie zmieniło klasyfikację niepełnosprawności na sprzężoną. Do dalszego pomyślnego rozwoju Mikołajka konieczna jest pomoc specjalistów i terapeutów, logopedy, rehabilitantów i regularne a także pilne wizyty u lekarzy specjalistów, niejednokrotnie poza NFZ ze względu na bardzo długie terminy oczekiwania. Ponadto suplementy diety i witaminy a także odpowiednie pomoce edukacyjne w znacznym stopniu przyczynią się do wspomagania dalszego, optymalnego rozwoju naszego synka.Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Stanczewski, 5317 pomagacie Mikołajowi Państwo w walce z chorobą.

POMÓŻ MIKOŁAJOWI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Stanczewski, 5317 pomagacie Mikołajowi Państwo w walce z chorobą.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 48
Ulotkę wygenerowano: 2
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a