Przejdź do głównej zawartości

Mikołaj Berski

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Berski, 11226
KRS
0000270809

O mnie

Mikołaj urodzony z zespołem wad wrodzonych, to nasz pięcioletni bohater, który od chwili narodzin toczy trudną walkę o sprawność ruchową i samodzielność. Pierwsze lata Mikołaja były pełne wyzwań związanych z niedorozwojem lewej nogi, która jest o pięć centymetrów krótsza od drugiej.Brakiem jednej nerki oraz wyłonioną stomią ze względu na częściowe zarośnięcie odbytu. Jego życie było pełne wyzwań, ale Mikołaj stawia czoła każdemu z uśmiechem na twarzy. Przeszedł już kilkanaście operacji, w tym skomplikowane procedury ortopedyczne. Codzienne życie Mikołaja to nie tylko operacje, ale także wiele godzin rehabilitacji ruchowej, osteopatycznej, urologicznej i terapii sensorycznej oraz neurologopedycznej. To także wizyty u licznych specjalistów. Do Prawidłowego funkcjonowania w stanie obecnym potrzebne jest zaopatrzenie ortopedyczne które również jest bardzo kosztowne. Dzięki Waszej pomocy możemy wesprzeć Go w dalszej walce o zdrowie, zapewnić niezbędną opiekę medyczną i fizjoterapeutyczną oraz zaopatrzenie ortopedyczne.


Pomóc możesz poprzez przekazanie 1,5% podatku lub wpłaty na podane niżej subkonto.


Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BERSKI, 11226 pomagasz mi i moim rodzicom w codziennej walce o sprawność.

Za każdą okazaną pomoc serdecznie dziękujemy. Rodzice.


Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Materiały do apelowania

Moja wizytówka

Moja ulotka (darowizna)

Moja ulotka (1.5%)

Odsłon: 210
Ilość pobrań: 7

Przekaż darowiznę

1
Wybierz wysokość jednorazowej wpłaty
2
Wybierz sposób płatności
Nazwa odbiorcy
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Tytuł przelewu
Berski, 11226
Podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!
Pobierz druk przelewu
3
Podaj swoje dane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected].

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji przelewu w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. Dane będą udostępniane portalom płatniczym w celu procesowania Państwa płatności. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę zaznaczyć wpłatę anonimową lub poinformować nas o tym wysyłając maila na adres [email protected].

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.

Zorganizuj zbiórkę