Przejdź do głównej zawartości

Mieczysław Ciosmak

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Ciosmak, 15194
KRS
0000270809

O mnie

Witam wszystkich moich szanownych Darczyńców. Nazywam się Mieczysław Ciosmak i od ponad 46 lat zmagam się ze skutkami poważnego wypadku, któremu uległem w 1976 roku, którego skutkiem jest poważny uraz głowy, paraliż prawostronny i szereg innych dolegliwości. Dobry los pozwolił mi jednak przeżyć koszmar tego zdarzenia i cieszyć dobrymi momentami jakie niesie każde życie.

W ubiegłym roku, dzięki Państwa wsparciu mogłem odbyć turnus rehabilitacyjny nad naszym pięknym morzem. Wyjazd ten nie tylko poprawił mój stan zdrowia ale wlał we mnie dużo dobrego samopoczucia. To był mój drugi w życiu wyjazd nad Morze Bałtyckie, pierwszego nie pamiętam ( był przed wypadkiem). W bieżącym roku, marzeniem moich jest odwiedzić polskie góry i tam odbyć rehabilitację. Dlatego też ponownie proszę o wsparcie mojej osoby odpisem w zeznaniu podatkowym. Moich darczyńców zachowam w głębokim szacunku i gorącej za nich modlitwie. Każdy grosz to dla mnie nieoceniona pomoc i zapewniam ze będzie wykorzystany wyłącznie na utrzymanie mnie w miarę dobrym stanie zdrowia i ducha.

Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem CIOSMAK, 15194 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.

Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Materiały do apelowania