Mam na imię Marzena, mam 44 lata. 7 lutego 2016, doznałam wylewu w rdzeniu kręgowym, czego następstwem był paraliż 4 kończyn...

Mam na imię Marzena, mam 44 lata. 7 lutego 2016, doznałam wylewu w rdzeniu kręgowym, czego następstwem był paraliż 4 kończyn. Dwa dni wcześniej biegnąc na pomoc duszącemu się dziecku kobiety, u której pracowałam, nieświadomie naruszyłam kręgi, co spowodowało obrzęk blokujący dopływ tlenu do rdzenia kręgowego. Do tego feralnego dnia prowadziłam normalne, spokojne życie. Zawsze byłam pełną energii kobietą stawiającą czoła problemom i niepowodzeniom, 15 lat temu zginął mój mąż, wychowałam sama 2 cudowne córki. Widząc walkę moich córek i bliskich wierzę, że jest dla mnie szansa. Dzięki krótkiej rehabilitacji jestem już wstanie dostatecznie kontrolować lewą stronę mojego ciała, co pozwala mi na poruszanie się na wózku elektrycznym. Moją jedna nadzieją na samodzielność jest intensywna i kosztowna rehabilitacja.  

PROSZĘ, WESPRZYJ MNIE W WALCE Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sokół, 6510 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1419

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!