Witam nazywam się Marzena, mam 26 lat. Pochodzę z Bytomia. Od 6 lat choruję na zanik mięśni -dystrofię FSHD. Ciężką, jak do tej pory nieuleczalną i postępującą chorobę powoli kradnącą moją sprawność. Jedynym sposobem by choć trochę zwolnić zanik mięśni jest ciągła rehabilitacja. Która jak wiadomo jest dość kosztowna.

Każdego dnia walczę o jak najdłuższą samodzielność. Jestem żoną, mamą i dla moich bliskich chce być podporą taką jaką oni są dla mnie. Tylko przy Państwa wsparciu będzie to możliwe ponieważ wraz z rodziną nie jesteśmy w stanie sprostać co miesięcznym kosztom za rehabilitacje.

CHCĘ WALCZYĆ, ABY BEZ PRZESZKÓD WYCHOWYWAĆ CÓRKĘ!

Przekazując darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Mierzwa, 6290 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność. Dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1510

Ilość pobrań: 17

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!