Cześć, mam na imię Martusia. Mam 3 lata i jestem chora na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Białaczkę stwierdzono u mnie w maju 2017 roku...

Cześć, mam na imię Martusia. Mam 3 lata i jestem chora na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Białaczkę stwierdzono u mnie w maju 2017 roku. Mój świat jednego dnia runął w gruzach, musiałam zrezygnować z zabawy z moimi rówieśnikami w przedszkolu, zapomnieć o wizytach u dziadków, a przede wszystkim o obecności obojga rodziców. Ciężko było mi się przyzwyczaić do życia szpitalnego, w którym towarzyszyć może mi tylko mama. Tęsknię za domem i tatą.Moje leczenie wiąże się z częstym pobytem w szpitalu, lecz jeśli dobrze znoszę chemioterapię i mam dobre wyniki, mogę jechać na przepustkę do domu. Jest to wtedy najwspanialszy czas w mojej chorobie. Każda przepustka jest bardzo kosztowna, ponieważ trzeba liczyć się z kosztami transportu oraz kupnem leków. Dom to dla mnie odskocznia, taka chwila zapomnienia. Proszę pomóżcie mi choć na chwilę zapomnieć o białaczce. Dziękuję!!!  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jankowska, 7947 pomagacie mi w walce o sprawność i wspieracie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1543

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!