Nazywam się Mariusz Piotr Wasilewski, mam 37 lat. Od urodzenia choruje na prawostronne mózgowe porażenie dziecięce. Mimo trudności ukończyłem studia na kierunku pedagogika rewalidacyjna. Po studiach pracowałem z dziećmi jako wychowawca podwórkowy.

Od wczesnych lat młodości pomagałem rodzicom w gospodarstwie rolnym. Niestety 14 września 2018 roku uległem wypadkowi podczas prac rolnych. Maszyna belująca amputowała mi lewą rękę – straciłem nie tylko rękę, ale też możliwość samodzielnego funkcjonowania i radzenia sobie w codziennych sytuacjach. Robię wszystko, by móc normalnie funkcjonować i spełniać swoje pasje.

PROSZĘ O WSPARCIE MOICH WYSIŁKÓW

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WASILEWSKI, 11352 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu i powrocie do samodzielności.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 471

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!