Mariusz Przybysz
Opuszczasz stronę Fundacji Avalon.
Kliknąłeś w link, który prowadzi do serwisu zewnętrznego . Fundacja Avalon nie bierze odpowiedzialności za treści, które pojawią się na tej stronie.

O mnie
Jestem Mariusz. W 2006 r. uległem wypadkowi, co spowodowało rozległe obrażenia, m.in. wieloodłamowe złamanie miednicy, kości krzyżowo lędźwiowych oraz przerwanie tętnicy udowo-podkolanowej.
Konsekwencją jest niedowład oraz niewłaściwe ukrwienie kończyny. Przeszedłem również operację wstawienia endoprotezy stawu biodrowego. Przede mną ciągła rehabilitacja i wieloletnia walka o utrzymanie właściwego stanu endoprotezy. W 2023 r. przeszedłem operację naczyniową która nie powiodła się, czego konsekwencją jest niedrożna tętnica udowo-podkolanowa co prowadzi do odnawialnych i przewlekłych trudno gojących się ran (owrzodzeń tętniczych) w obrębie stopy. Zakup leków i opatrunków jest ogromnym kosztem. Moja sytuacja finansowa jest trudna.
Chciałbym mieć możliwość zwiedzać kraj/świat i zdobywać szczyty, co w obecnej chwili uniemożliwiają rany oraz koszty, jakie ponoszę. Dlatego zwracam się do z prośbą o wsparcie.
Przekazując 1,5% swojego podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Przybysz, 1702 pomagasz mi w codziennym funkcjonowaniu i walce o sprawność.