Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Witam. Nazywam się Mariusz Adamczak. Od urodzenia poruszam na wózku inwalidzkim. Pomimo niepełnosprawności jestem osobą bardzo aktywną, uprawiam sport, który jest dla mnie formą rehabilitacji. Od 2015 r. uczestniczę w wyścigach na rowerze trójkowym handbike-u i na wózku.

Reprezentuję Opalenicki Klub Biegacza oraz parakolarski Klub Sportowy ZERO ZAŁAMKI.W tym czasie uczestniczyłem w prawie 100 imprezach sportowych zdobywając liczne nagrody. W 2021 roku zdobyłem tytuł Mistrza Polski w duathlonie, pokonując 10 km wózkiem, 60 km rowerem i 10 km wózkiem. Na Mistrzostwach Polski w 2021 r. w parakolarstwie zająłem dwukrotnie 7 miejsce w jeździe indywidualnej na czas i ze startu wspólnego w stawce 13 zawodników. Bez dodatkowego wsparcie finansowego będzie mi ciężko podnosić swój poziom sportowy, a także osiągnąć wymarzony cel - udział na paraolimpiadzie.

Są marzenia – jest cel 

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Adamczak, 8358 pomagacie mi Państwo w realizacji mojego celu oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Z góry serdecznie dziękuję!


Odsłony: 452

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!