Przejdź do głównej zawartości

Mariola Wierzba

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Wierzba, 12712
KRS
0000270809

O mnie

Drodzy, to już 6 lat gdy mogę liczyć na Wasze wsparcie. Bardzo serdecznie dziękuję za każdą wpłatę, przekazaną darowiznę, każdy dar serca.

Tym, którzy mnie jeszcze nie znają: jestem osobą niepełnosprawną od urodzenia, choruję na rozszczep kręgosłupa. Oprócz całkowitego niedowładu nóg, mam silnie postępujący niedowład rąk. Mój stan zdrowia niestety stale się pogarsza. Zmagam się z ogromnym bólem i trudno gojącymi ranami. W chwili obecnej nie jestem w stanie sama funkcjonować. We wszystkich aspektach życia, potrzebuję pomocy osób trzecich. Moja codzienność jest bardzo trudna. Wymagam stałej rehabilitacji, drogich leków, terapii.

POMÓŻ MI W WALCE O LEPSZE JUTRO

Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wierzba, 12712 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu i walce o zdrowie.

Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Materiały do apelowania

Moja wizytówka

Moja ulotka (darowizna)

Moja ulotka (1.5%)

Odsłon: 140
Ilość pobrań: 0

Przekaż darowiznę

1
Wybierz wysokość jednorazowej wpłaty
2
Wybierz sposób płatności
Nazwa odbiorcy
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Tytuł przelewu
Wierzba, 12712
Podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!
Pobierz druk przelewu
3
Podaj swoje dane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected].

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji przelewu w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. Dane będą udostępniane portalom płatniczym w celu procesowania Państwa płatności. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę zaznaczyć wpłatę anonimową lub poinformować nas o tym wysyłając maila na adres [email protected].

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.

Zorganizuj zbiórkę