Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Mam na imię Mariola, mam 46 lat i ogromny apetyt na życie. Nowotwór złośliwy postanowił zmienić moje plany. Przez całe dojrzałe życie pomagałam chorym, zagubionym i żyjącym w niedostatku. Nie zatrzymały tego pojawiające się jedna za drugą choroby. Po porażeniu nerwu strzałkowego miałam kilkanaście skomplikowanych operacji ortopedycznych, jestem osobą niepełnosprawną.

Los postanowił testować mój charakter poprzez kolejne próby, tj. następny zabieg operacyjny kręgosłupa lędźwiowego wywołany dyskopatią, guzy tarczycy, Zespół Guillaina-Barrégo (GBS)-niedowład dłoni i problemy z pamięcią. Największy „życiowy” test nastąpił w maju 2021 wraz z rozpoznaniem raka złośliwego jajnika. Jestem po ciężkim zabiegu chirurgicznym i w czasie chemioterapii. Diagnoza wykazała wysokie zaawansowanie choroby nowotworowej i jej rozsianie w organizmie. Wciąż pomagam, dzielę się doświadczeniami i wiedzą jak walczyć z chorobą. Pomagając mnie, pomagacie pomagać innym.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem DOBRZYŃSKA, 15799 wspieracie mnie Państwo w codziennej walce o życie. Wszystkim Darczyńcom dziękuję z całego serca


Odsłony: 2217

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!