Witam, nazywam się Maria, choruję na Miastenię Gravis. Jestem po tymektomi grasiczaka złośliwego. Mam zakrzepicą żył, niewydolnością oddechową, jestem objęta wentylacją i tlenoterapią domową. Posiadam choroby reumatoidalne.

Codziennie zmagam się z bólem, osłabieniem mięśni, a szczególnie kończyn i ocznych. Nie mogę się przeziębiać, bo kończy się to kilkudniowym pobytem na OIOMie. W zaostrzeniu mam trudności z mową, przełykaniem, poruszaniem, walczę o każdy łyk powietrza. Taki stan zagraża życiu. Koszty leczenia, wyjazdów do specjalistów, przekraczają moje możliwości finansowe. Cieszę się każdym dniem, spacerem. Moim marzeniem jest znowu szkicować.

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Węgrzyn, 6842 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 368

Ilość pobrań: 7

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!