Nazywam się Maria Liszka. W listopadzie ub. amputowana mi drugą nogę powyżej kolana. W tej chwili poruszam się już tylko na wózku inwalidzkim. Dodatkowo zmagam się z innymi chorobami m.in. cukrzycą.

Moim marzeniem są teraz dwie protezy nóg, abym mogła pokonywać bariery których w otaczającym mnie świecie jest mnóstwo. Oczywiście protezy są na końcu mojej długiej drogi, cały czas jestem w trakcie rehabilitacji. Nigdy bym nie przypuszczała, że życie zmusi mnie do prośby o pomoc. Dlatego ponownie zwracam się do ludzi dobrej woli o wpłaty które mogłabym przeznaczyć na w/w cele.

TAK NIEWIELE MI POTRZEBA DO SZCZĘŚCIA

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Liszka, 8418 pomożecie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w powrocie do samodzielnej egzystencji. Będę wdzięczna również za wsparcie duchowe.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 484

Ilość pobrań: 8

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!