Nazywam się Marek Przybyła. Jestem osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym. Utrzymuję się za jedynie 545 zł. miesięcznie z renty inwalidzkiej (na dzień dzisiejszy)...

Nazywam się Marek Przybyła. Jestem osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym. Utrzymuję się za jedynie 545 zł. miesięcznie z renty inwalidzkiej (na dzień dzisiejszy). Jeżdżę na wózku inwalidzkim, gdyż jestem bez lewej nogi amputowanej powyżej kolana. Straciłem ją na wskutek miażdżycy. Choruję też na cukrzycę. Jestem po zawale. Choroba atakuje mnie dalej biorąc się za drugą nogę i ręce. Związane jest to z polineuropatią cukrzycową (zwężenie tętnic podobojczykowych). Niestety już niedługo będę mógł wymagać pomocy drugiej osoby w poruszaniu się wózkiem inwalidzkim i do innych czynności. Sytuacja jest dramatyczna, gdyż za takie pieniądze nie jestem w stanie utrzymać się. Opłaty, leki, zabiegi itp. jest tego dużo. Wiążę koniec z końcem tylko dzięki pomocy rodziny. Już niedługo będę potrzebował wózka elektrycznego, a są to spore koszty.W maju 2016 roku zmarła moja żona na stwardnienie zanikowe boczne (zanik mięśni) po 7 latach ciężkiej choroby.Proszę wszystkich ludzi dobrej woli, aby pozwolili przeżyć mi moje ostatnie lata, a może miesiące z godnością dlatego proszę oprócz 1% podatku o przekazywanie darowizn (z których będę mógł korzystać już teraz).  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Przybyła, 6890 pomagacie mi Państwo w codziennej walce z chorobą oraz wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 425

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!