Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Marek Przybyła

Nazywam się Marek Przybyła. Jestem osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym. Utrzymuję się za jedynie 545 zł. miesięcznie z renty inwalidzkiej (na dzień dzisiejszy)...

Nazywam się Marek Przybyła. Jestem osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym. Utrzymuję się za jedynie 545 zł. miesięcznie z renty inwalidzkiej (na dzień dzisiejszy). Jeżdżę na wózku inwalidzkim, gdyż jestem bez lewej nogi amputowanej powyżej kolana. Straciłem ją na wskutek miażdżycy. Choruję też na cukrzycę. Jestem po zawale. Choroba atakuje mnie dalej biorąc się za drugą nogę i ręce. Związane jest to z polineuropatią cukrzycową (zwężenie tętnic podobojczykowych). Niestety już niedługo będę mógł wymagać pomocy drugiej osoby w poruszaniu się wózkiem inwalidzkim i do innych czynności. Sytuacja jest dramatyczna, gdyż za takie pieniądze nie jestem w stanie utrzymać się. Opłaty, leki, zabiegi itp. jest tego dużo. Wiążę koniec z końcem tylko dzięki pomocy rodziny. Już niedługo będę potrzebował wózka elektrycznego, a są to spore koszty.W maju 2016 roku zmarła moja żona na stwardnienie zanikowe boczne (zanik mięśni) po 7 latach ciężkiej choroby.Proszę wszystkich ludzi dobrej woli, aby pozwolili przeżyć mi moje ostatnie lata, a może miesiące z godnością dlatego proszę oprócz 1% podatku o przekazywanie darowizn (z których będę mógł korzystać już teraz).  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Przybyła, 6890 pomagacie mi Państwo w codziennej walce z chorobą oraz wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 362
Ulotkę wygenerowano: 20
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>