Mam na imię Marcin, mam 40 lat. Jestem tatą dwójki dzieci wieku 8 i 5 lat. W lutym 2020r. dowiedziałem się, że mam nieoperacyjny nowotwór złośliwy żołądka. Nowotwór dał masywne przeżuty do układu kostnego, węzłów chłonnych jak i nacieki podskórne głowy potyliczno-ciemieniowej z lewej i prawej strony.

Choroba spowodowała, że musiałem zrezygnować z pracy, do tej pory nieprzerwanie jestem leczony wycieńczająca chemioterapią która przedłuża mi życie. Niestety odczuwam również jej negatywne skutki drętwienie rąk, nóg, niedokrwistość, ciągłe zmęczenie i brak sił. Częste dojazdy do kliniki na każdy kurs chemioterapii plus leki generują koszty którym ciężko mi podołać. Chce walczyć i patrzeć jak moje dzieci dorastają.

Wspomóż mnie jeśli możesz - moja choroba nie lubi czekać.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem NOWICKI,13701 wspieracie moje codzienne funkcjonowanie.

Z góry dziekuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2122

Ilość pobrań: 11

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!