Przejdź do głównej zawartości

Marcelina Jeziorańska

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Jeziorańska, 5234
KRS
0000270809

O mnie

Cześć, jestem Marcelina. Choruję na Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA), przebytą zakrzepicę i zaburzenia depresyjne, z którymi zmagam się od dziesięciu lat.

Od 2019 roku jestem objęta programem lekowym na SMA i przyjmuję Spinrazę, która powstrzymuje obumieranie moich nerwów. Żeby utrzymać stan, w którym obecnie jestem, potrzebuję stałej rehabilitacji – optymalnie dwa razy w tygodniu, najlepiej częściej. Poza tym lubię chłonąć świat wokół mnie, oglądać wszystkie filmy i seriale, słuchać każdej muzyki i czytać wszystkie książki, które wpadną mi w ręce. Uczę się hiszpańskiego, gry na gitarze i obsługi programu do tworzenia muzyki. Kocham robić zdjęcia i swoje rośliny: mam ich mnóstwo. Twoja pomoc umożliwiłaby mi częstszą rehabilitację i wizyty u lekarzy, ułatwiłaby mi opłacanie leków, których miesięczny koszt jest bardzo wysoki i odciążyłaby mnie samą; miałabym mniej zmartwień związanych z utrzymaniem siebie i swojego zdrowia.

Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jeziorańska, 5234 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach. Dziękuję i wszystkiego dobrego, Marce.

Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Materiały do apelowania