Marcelinka urodziła się w 2015 roku. W wieku 10ciu miesięcy przeszła zapalenie mózgu i rdzenia kręgowego. Przebyta choroba zostawiła uszkodzenia w mózgu Marcysi i od tamtej pory zmagamy się z jej skutkami.

Mimo ciągłej pracy córka nadal nie mówi, ma też problemy z jedzeniem i piciem. Jest to związane z afazją ruchową aparatu mowy. Kolejnym ogromnym problemem jest padaczka, która okazała się lekooporna. Razem z terapeutami codziennie walczymy o zdrowie i samodzielność Marcelinki. Naszą wielka nadzieją są kolejne kosztowne turnusy terapeutyczne, które małymi krokami przybliżają nas do uzyskania mowy. Pragniemy, aby nasza córka rozwijała się prawidłowo i miała szanse na normalne życie. Prosimy o wsparcie w walce o lepsze jutro dla Marcelinki.

1% DLA MARCELINY

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ADAMCZYK, 12247 wspierasz Marceline w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 245

Ilość pobrań: 8

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!