Podobno anioły są wśród nas .... ja mam swojego, moją MAMUSIE Małgosie. Mama w wieku 60 lat przeszła na emeryturę chciała poświęcić czas dla dzieci, wnuczków, niestety pojawiła się wiadomość o ciężkiej chorobie.

We wrześniu 2019r. u mamy zdiagnozowano guz mózgu, operacja na płacie skroniowo potyliczym i kolejna diagnoza: glejak złośliwy III stopnia. Obecnie mama jest na etapie radioterapii, szykuje się na chemioterapie. Drodzy znajomi, przyjaciele, ludzie dobrego serca, pomóżmy mojej mamusi Małgosi, której życie nagle zmieniło bieg. Mamusia jest dzielna i chce walczyć, nie poddaje się bo wierzy, że los się jeszcze odwróci i będzie mogła cieszyć się życiem u boku swojej rodziny.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PRZYGODZKA,14180 wspieracie codzienne funkcjonowanie i walkę mojej mamy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 87

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!