Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Maksymilian urodził się z ciąży bliźniaczej jako II bliźniak, z wielowodziem pod postacią dysforii twarzy, stóp szpotawych, wadą serca ASD II, dodatkowym palcem lewej stopy. Po wykonaniu badań genetycznych stwierdzono rzadką chorobę genetyczną – delecja (ubytek) w obrębie długiego ramienia chromosomu 5, co jest przyczyną wielu problemów zdrowotnych.

Ponadto, u Maksymiliana rozpoznano złośliwy nowotwór wątroby i przewodów żółciowych. Czeka go długa walka o zdrowie, daleko od rodzinnego domu. Jest pod opieką wielu specjalistów: onkologa, neurologa, kardiologa, okulisty, i wielu innych. Jego siła i chęć życia wszystkich zaskakuje, potrzebuje jednak wsparcia w tej walce, dlatego prosimy o pomoc.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BOBLA, 10105 wspieracie Maksymiliana w codziennym funkcjonowaniu i walce o zdrowie.


Odsłony: 4587

Ilość pobrań: 64

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!