U naszego niewidomego synka Maksia zdiagnozowano bardzo rzadką chorobę genetyczną – chorobę Norriego. Utrata wzroku, z którą przyszło nam się zmierzyć jest tu dopiero pierwszym z problemów. Na kolejnym etapie choroba odbiera również słuch. Jest jeszcze szereg innych objawów, które mogą wystąpić z różnym prawdopodobieństwem. Nie została ona dokładnie przebadana, w związku z tym trudno przewidzieć jak się rozwinie.

Maksym jest objęty kompleksową rehabilitacją, dzięki czemu dobrze się rozwija i goni rówieśników. Pomimo swoich ograniczeń, jest bardzo dzielnym, ciekawym świata i radosnym chłopcem i zrobimy wszystko, żeby tak pozostało.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PAWELEC,11389 pomagacie Maksymowi w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękujemy za wszelkie wsparcie!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 997

Ilość pobrań: 13

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!