Mam na imię Magdalena i mam 10 lat. Choruję na cukrzycę. W zeszłym roku zaczęłam pewnego dnia czuć się totalnie wycieńczona. Po kilku miesiącach mojej męczarni zdiagnozowano u mnie cukrzycę typu 1. Całe szczęście – udało mi się uniknąć śpiączki cukrzycowej.

Wcześniej robiłam sobie zastrzyki przed każdym posiłkiem. Od sierpnia mam pompę, którą uczę się obsługiwać. Kłuję się długimi igłami, ale już tylko co dwa – trzy dni. Cierpię rzadziej. Moi rodzice wybudzają się w nocy, żeby sprawdzać mi cukier we krwi i regulować poziom podawanej insuliny. Marzę o tym, żeby mieć pompę, którą moi rodzice będą mogli ustawiać za pomocą pilota, a nie budzić mnie kilka razy w nocy.

PROSZĘ, POMÓŻCIE MI SPEŁNIĆ MOJE MARZENIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem HANKE,13830 pomagają mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o zdrowie.

Dziękuję Wam wszystkim.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 793

Ilość pobrań: 1

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!