Przejdź do głównej zawartości

Maciej Zieliński

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Zieliński, 9174
KRS
0000270809

O mnie

Mam na imię Maciej. Urodziłem się z uszkodzeniem neurologicznym (przestrzenie parecefaliczne lewej półkuli mózgowej), w wyniku którego mam niedowład prawej strony ciała, krótszą prawą nogę, niedowidzenie, niedosłuch (noszę aparaty słuchowe), epilepsję oraz niepełnosprawność intelektualną.

To wszystko nie przeszkadza mi jednak cieszyć się życiem! Kocham je! Kocham swoją rodzinę, Lubowidz w którym mieszkam i gdzie znajduje się nasze gospodarstwo, w którym uwielbiam pomagać rodzicom. Aby utrzymać moje ciało w sprawności niezbędna jest rehabilitacja. Jest to nieodłączny element mojego życia. Potrzebuję rehabilitacji ogólnoustrojowej oraz neurologicznej co wiąże się z dużymi kosztami.

Proszę podaruj mi 1,5% swojego podatku abym mógł w pełni cieszyć się życiem!

Działamy Razem

Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zieliński, 9174 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu.

Maciej Zieliński

Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Materiały do apelowania

Moja wizytówka

Moja ulotka (darowizna)

Moja ulotka (1.5%)

Odsłon: 1589
Ilość pobrań: 65

Przekaż darowiznę

1
Wybierz wysokość jednorazowej wpłaty
2
Wybierz sposób płatności
Nazwa odbiorcy
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Tytuł przelewu
Zieliński, 9174
Podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!
Pobierz druk przelewu
3
Podaj swoje dane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected].

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji przelewu w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. Dane będą udostępniane portalom płatniczym w celu procesowania Państwa płatności. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę zaznaczyć wpłatę anonimową lub poinformować nas o tym wysyłając maila na adres [email protected].

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.

Zorganizuj zbiórkę