Przejdź do głównej zawartości

Maciej Pominkiewicz

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Pominkiewicz, 15094
KRS
0000270809

O mnie

Jednego dnia jesteśmy sprawni i realizujemy marzenia. Nagle, niespodziewanie świat wywraca się do góry nogami. Zatrzymanie, totalny zastój i bezsilność, tak właśnie stało się po moim wypadku.

Wybudzając się ze śpiączki, będąc w pełni uzależniony od innych ludzi, podjąłem decyzję że się nie poddam i zacząłem moją „Walkę o sprawność”. Realizuje ją poprzez dwie pasje:

  • sport - handbike, to aktywność, to ruch, to przygoda a dzięki nim wydolność i poprawa stanu zdrowia,
  • aktywność artystyczna - fotografia, to balsam dla duszy. Niezwykłe połączenie wrażliwości artystycznej, ciągłej nauki i kontaktu z niesamowitymi ludźmi.

Codziennie „wydzieram życiu” każdy kawałek samodzielności jaki jest możliwy do uzyskania. Równocześnie chcę promować aktywność, zarówno ruchową jak i rozwijanie pasji np. fotografii wśród osób niepełnosprawnych jako bezcenne formy rehabilitacji.

Aby osiągać wyznaczone cele, muszę mierzyć się z licznymi wydatkami np: na sprzęt, oprogramowanie, transport, wsparcie osób sprawnych etc.

Nazywam się Maciej Pominkiewicz i nie ulegnę słabościom. Jeśli wierzycie w moją drogę, zapraszam Was do wsparcia moich celów.

Dzięki Wam będę mógł realizować kolejne projekty fotograficzne, wyprawy turystyczne, pokonywać bariery i pokazywać niepełnosprawnym świat, który jest czasami tuż obok na wyciągnięcie ręki.

Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pominkiewicz, 15094 wspieracie mnie w codziennych zmaganiach.

Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Materiały do apelowania