Nazywam się Łukasz Nidecki, mam 35 lat. Cierpię na ataksję rdzeniowo-móżdżkową. Jest to nieuleczalna, wyniszczająca choroba, która objawia się zaburzeniami koordynacji ruchowej, dlatego ludzie traktują mnie jak osobę nietrzeźwą.

Żyję ze świadomością, że chorzy na ataksję umierają przez zadławienie się, dlatego z neurologopedą pracujemy nad wzmocnieniem mięśni. Każdego dnia potrzebuję rehabilitacji oraz terapii logopedyczno-neurologicznej. Codziennie wstaję i myślę: WIARA – dzięki Boże, że mam siłę wstać i żyć, NADZIEJA – na poprawę zdrowia i powstrzymanie choroby, MIŁOŚĆ – dziękuję mojej żonie za okazanie miłości i rodzinie za wsparcie i pomoc w codziennych czynnościach.

NIE CHCĘ POWOLI UMIERAĆ, DLATEGO BARDZO PROSZĘ O WSPARCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem NIDECKI, 6018 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 4262

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!