Lenka urodziła się 13 sierpnia 2014 r. Mając 3,5 roku przeszła pierwsze ataki padaczki. Przeprowadzone badania dały okropną diagnozę – ceroidolipofuscynoza typu II, zwana inaczej chorobą Battena.

Jest to rzadka choroba genetyczna, która prowadzi do wyniszczenia organizmu i śmierci w wieku 8-12 lat. W 2017 roku wprowadzono lek Brineura spowalniający proces choroby. Koszt leczenia to 700 tys. dolarów rocznie. Lenka jest już po operacji w Niemczech i dostaje pierwsze dawki leku. Do tego konieczna jest intensywna rehabilitacja ruchowa i logopedyczna. Obecnie Lenka ma bardzo opóźniony rozwój mowy, nie chodzi, ma problemy z trzymaniem różnych rzeczy w rączce, ale mimo to jest radosnym dzieckiem.

PROSIMY O WSPARCIE FINANSOWE NA RATOWANIE ŻYCIA NASZEJ CÓRKI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bober, 10022 pomagacie Państwo Lence w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2634

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!