Mam na imię Artur, mój Tato Lech ma 70 lat. Tato przez swoje całe życie ciężko pracował, aby móc wyżywić całą swoją rodzinę oraz wybudować dom. Niestety dnia 21 września nasze życie legło w gruzach...

Mam na imię Artur, mój Tato Lech ma 70 lat. Tato przez swoje całe życie ciężko pracował, aby móc wyżywić całą swoją rodzinę oraz wybudować dom. Niestety dnia 21 września nasze życie legło w gruzach. Tato z bardzo wysokim ciśnieniem oraz zimną nogą został przewieziony do szpitala, lekarze stwierdzili tam zaawansowaną zakrzepicę żył głębokich lewej nogi. Dnia 23 września, Tata przeszedł bardzo skomplikowaną operację, by udrożnić żyły. Niestety operacja nie do końca się powiodła i lekarze nie byli w stanie udrożnić żył od kolana w dół. Dnia 25 września lekarze stwierdzili, że niezbędna będzie amputacja nogi. To był dla nas kolejny olbrzymi cios. Po konsultacji z innym doktorem chirurgii naczyniowej, nie zgodziliśmy się na amputację. Przewieźliśmy Tatę do domu,  ponieważ jeszcze mieliśmy nadzieję widząc nogę lewą, że stan się poprawi. Niestety dnia 29 września otrzymaliśmy jeszcze raz potwierdzenie, iż nogę trzeba pilnie amputować. Pojechaliśmy do Gdańska dzielącego nas 130 km., by skonsultować raz jeszcze wyrok obydwu lekarzy. Niestety znów otrzymaliśmy informację o niezbędnej amputacji. Tata przeszedł operacje amputacji nogi dnia 4 października.  Pieniądze są potrzebne, by zapewnić Tacie odpowiednią protezę, która jest bardzo droga, a jej zakup przekracza nasze możliwości finansowe. Dodatkowo niezbędna będzie również przebudowa łazienki tak, aby Tata mógł normalnie z niej korzystać. Wierzę w to, że mój Tata zacznie znów chodzić i będzie się cieszył pełnią życia, w końcu, po wielu latach pracy na nas wszystkich, należy mu się godna starość.  Jeżeli ktoś z Was jest w stanie pomóc, to błagam pomóżcie mojemu Tacie.PS Jeżeli chciałbyś/chciałabyś się ze mną skontaktować to mój e-mail to: [email protected] telefonu: 506-927-607Liczy się każda pomoc, za którą z góry dziękuję!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Mroziński, 8299 pomagacie Państwo mojemu Tacie w zakupie protezy, przystosowaniu łazienki oraz pokryciu kosztów życia codziennego.

Liczy się każda pomoc, za którą z góry dziękuję!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1193

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!