Nazywam się Krzysztof Osiński, mam 36 lat i cierpię na wrodzoną chorobę kości – dysplazję włóknistą. Choroba objęła swoim zasięgiem całą lewą nogę czego wynikiem jest jej znaczne skrócenie (ok 35 cm), silna deformacja kolana oraz znaczna koślawość nogi...

Nazywam się Krzysztof Osiński, mam 36 lat i cierpię na wrodzoną chorobę kości – dysplazję włóknistą. Choroba objęła swoim zasięgiem całą lewą nogę czego wynikiem jest jej znaczne skrócenie (ok 35 cm), silna deformacja kolana oraz znaczna koślawość nogi. Do codziennej aktywności, prócz rehabilitacji, potrzebuję specjalnej ortezy, która wyrównuje skrót oraz przeciwdziała dalszemu koślawieniu nogi. Sprzęt, który obecnie użytkuje nie spełnia moich oczekiwań i potrzebuje kolejnych poprawek. Dodatkowo, aby powstrzymać krzywienie się kręgosłupa w ciągu następnych lat będę musiał zdecydować się na operację co związane jest z dalszą rehabilitacją i kosztami sprzętu ortopedycznego. Bardzo zależny mi na tym, aby mieć możliwość samodzielnego funkcjonowania i wykonywania pracy zawodowej (jestem nauczycielem), aby nie stanowić finansowego i fizycznego brzemienia dla mojej rodziny i mieć poczucie samowystarczalności. Wiąże się to jednak z wysokimi kosztami, których nie jestem w stanie zorganizować samodzielnie. Z góry bardzo dziękuję wszystkim za empatię i okazaną pomoc. 

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Osiński, 4201 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w funkcjonowaniu na co dzień.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 376

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!