Dzień dobry, nazywam się Krysia. W opinii znajomych byłam zawsze osobą uśmiechniętą i pełną energii. Wykryty guz rdzenia kręgowego zmienił zupełnie moje życie.

W czerwcu 2016 r. przeszłam operacje, po której wróciłam do domu na wózku inwalidzkim i jestem od niego uzależniona do dnia dzisiejszego. Nadal mam jeszcze nadzieję, że stanę na nogi. Do tego potrzebna jest systematyczna i kosztowna rehabilitacja. Na co dzień w walce ze spastyką i przykurczami pomaga mi syn, jednak nie jest on specjalistą w tym zakresie. Od pewnego czasu udało się i z Fundacji Połączeni Pasją otrzymuję również pomoc w zakresie rehabilitacji z fizjoterapeutą. Chciałabym móc cieszyć się z bycia aktywną babcią dla wnusi Julii.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem STAŃCZYK, 8660 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.

Za wszystkie wsparcie dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1331

Ilość pobrań: 13

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!