Przejdź do głównej zawartości

Krystyna Drzewiecka

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Drzewiecka, 17786
KRS
0000270809

O mnie

Nazywam się Krystyna, mam 62 lata. Choruję na astmę oskrzelową, niedoczynność tarczycy, padaczkę. W 2008 roku uległam poważnemu wypadkowi w pracy. Doszło do złamania kości udowej. W następstwie tego wypadku miałam trzy operacje. Dwa razy zakładano mi śruby i pręt do kości. Przez długi czas nie mogłam chodzić. Zapadłam na depresję. Nie mogłam pracować i w dużej mierze przestałam być samodzielna.Mam znaczne skrzywienia kręgosłupa i dyskopatię w kilku miejscach. Wymagam drogiego specjalnego obuwia ortopedycznego i ciągłej rehabilitacji. Wielokrotnie podejmowałam pracę, ale po niedługim czasie musiałam rezygnować z niej, gdyż fizycznie organizm odmawiał mi posłuszeństwa. Z tego powodu nie udało mi się wypracować lat pracy i moja emerytura jest bardzo niska. Moje dochody są niewielkie. Nie starcza mi na podstawowe wydatki. Na co dzień mam trudności z podstawowymi czynnościami jak sprzątanie, robienie zakupów, przynoszenie opału.


DZIAŁAJMY RAZEM


Przekazując 1,5% podatku lub darowizną Fundacji Avalon z dopiskiem Drzewiecka, 17786 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Pozdrawiam serdecznie i ślicznie dziękuję za pomoc.

Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Moja wizytówka

Moja ulotka

Pobierz e-pity

Wspierane urządzeniaPlatformy programy e-pity

Odsłon: 115
Ilość pobrań: 10

Jak możesz mi pomóc?

1
Podaj swoje dane
2
Wybierz wysokość jednorazowej wpłaty
3
Wybierz sposób płatności
Nazwa odbiorcy
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Tytuł przelewu
Drzewiecka, 17786
Podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji przelewu w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. Dane będą udostępniane portalom płatniczym w celu procesowania Państwa płatności. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę zaznaczyć wpłatę anonimową lub poinformować nas o tym wysyłając maila na adres [email protected].

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.