Kryspin przez 700 dni był podłączony do sztucznej komory serca, czekając na przeszczep. W tym czasie przeszedł rozległy udar zatorowy mózgu.

Po 700 dniach doczekał się nowego serduszka. Przebył długą i trudną drogę, codziennej rehabilitacji w Śląskim Centrum Chorób serca w Zabrzu, a po wyjściu ze szpitala, także w domu. Od śpiączki, po otwieranie oczu, ruch rąk, nóg, pierwsze słowa, aż do tego momentu, gdy zaczął chodzić z balkonikiem. Stojąc przy balkoniku marzy, aby iść do szkoły z plecakiem, grać w piłkę, biegać... Potrzebny jest do tego sprzęt rehabilitacyjny, turnusy w specjalistycznych ośrodkach, leki itp.

Kryspin, prosi o pomoc w realizacji swoich marzeń.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bąk, 11738 pomagasz Kryspinowi w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 153

Ilość pobrań: 8

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!