Kornelia jest 4,5-letnią dziewczynką, która uwielbia tańczyć, śpiewać i robić różnego rodzaju żarciochy. Nela rok temu zachorowała na ostrą białaczkę limfoblastyczną typu B-ALL.

Jest już po intensywnym leczeniu szpitalnym, które bylo dla nas koszmarem. W tym momencie jest na kolejnym etapie chemii - podtrzymaniu. Niestety efekty uboczne chemioterapii są dewastujące dla tak młodego organizmu. Dzięki wpływom ze zbiórek możemy zapewnić córce komfort leczenia, niezbędne leki, rehabilitacje, specjalistyczne badania oraz wszystko to, co pozwoli nam wspierać jej rozwój bez rówieśników i przedszkola.

POMÓŻ NELI W WALCE Z BIAŁACZKĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem JÓSKOWIAK, 12106 pomagacie Państwo Kornelii w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o zdrowie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 347

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!