Kiniusia ma skończone 2 latka. Od roku choruje na MŁODZIEŃCZE IDIOPATYCZNE ZAPALENIE STAWÓW, choroba przyszła tak nagle. Kingusia na co dzień jest bardzo wesołą dziewczynką, bardzo kochaną, ma w sobie bardzo dużo miłości, bardzo lubi biegać, skakać, bawić się, ale niestety choroba ją bardzo często ogranicza.

Kiniusia ma zdeformowaną już lewą dłoń, nadgarstek, paluszki, choroba nie odpuszcza i atakuje inne stawy takie jak stópkę, bioderko i paluszki w prawej rączce i łokcie. Mimo leków nie polepsza się. Ta choroba nie jest tak bardzo widoczna, ale bardzo odczuwalna, każdy dzień to ogromny ból, którego nie możemy pokonać. Potrzebne są spore ilości rehabilitacji, masaże, leki i suplementy, witaminy i mnóstwo innych bardzo ważnych rzeczy do funkcjonowania na co dzień. Dzięki waszej pomocy Kingusia będzie mogła ćwiczyć systematycznie i pozwolić sobie na sprzęt rehabilitacyjny.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WOJTCZAK,13962 wspierasz Kingę w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 141

Ilość pobrań: 4

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!