Przejdź do głównej zawartości

Katarzyna Wiercińska

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Wiercińska, 339
KRS
0000270809

O mnie

W tym roku jesienią minie 15 lat od momentu, kiedy przeszłam niedokrwienny udar mózgu. Te 15 lat to walka o samodzielność, niekończąca się praca nad usprawnianiem opornego ciała, sukcesy, radości, ale i bolesne chwile zwątpienia. Bez Waszej obecności byłoby jeszcze trudniej.

Jak wiecie, od momentu udaru, na ile to możliwe, intensywnie rehabilituję się w różnych ośrodkach, jednak większość placówek w Polsce nie zapewnia wystarczającej ilości godzin terapii. Wystarczającej do tego, aby mój stan się nie pogarszał, nie mówiąc o postępach w ruchomości. Jedynie ze wsparciem specjalistycznej indywidualnej, lecz niestety kosztownej, rehabilitacji metodami neurofizjologicznymi mam szanse na samodzielne funkcjonowanie. Wsparcie, jakie otrzymuję od lat z 1,5% pozwala mi utrzymać ciało w najlepszej, możliwej kondycji, i robić postępy. Nawet, jeśli nie są spektakularne, dla mnie mają ogromne znaczenie. Bez środków z 1,5% nie mam szans finansować regularnej rehabilitacji. Dlatego, jeśli nie macie wokół siebie osoby, która bardziej niż ja potrzebuje Waszej pomocy, nie zapominajcie proszę o mnie wypełniając PIT-y. Dziękuję za dotychczasową pomoc!

Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wiercińska, 339 wspieracie Państwo moje codzienne funkcjonowanie.

Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Materiały do apelowania