Nazywam się Katarzyna Roszyk, mam 23 lata. W grudniu 2009 roku przeszłam operację kręgosłupa (operacja skoliozy). Niestety podczas zabiegu doszło do uszkodzenia rdzenia kręgowego, czego skutkiem jest utrzymujący się do dziś niedowład kończyn dolnych...

Nazywam się Katarzyna Roszyk, mam 23 lata. W grudniu 2009 roku przeszłam operację kręgosłupa (operacja skoliozy). Niestety podczas zabiegu doszło do uszkodzenia rdzenia kręgowego, czego skutkiem jest utrzymujący się do dziś niedowład kończyn dolnych. Obecnie poruszam się na wózku inwalidzkim oraz przy niewielkich odległościach za pomocą dwóch kul. Każdego dnia stawiam czoła napotkanym wyzwaniom związanym z moją niepełnosprawnością. Staram się żyć normalnie. Dążę do tego aby być w jak największym stopniu niezależną od innych. Nie chcę dopuścić aby mój stan fizyczny się pogorszył. Jednak aby do tego nie doszło potrzebuję codziennej, intensywnej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna. Zebrane pieniądze chciałabym przeznaczyć na pokrycie kosztów rehabilitacji (dojazdy, leczenie) oraz odpowiedniego sprzętu (wózka). Proszę o Państwa wsparcie, a za każdą dotychczas okazaną pomoc bardzo dziękuję.   Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Roszyk, 3122 pomożecie mi Państwo w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej, dążeniu do pełnej samodzielności oraz codziennej walce z moją niepełnosprawnością.

POMÓŻ MI W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Roszyk, 3122 pomożecie mi Państwo w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej, dążeniu do pełnej samodzielności oraz codziennej walce z moją niepełnosprawnością.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 754

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!