Nazywam się Katarzyna Rakuś, mam 40 lat. Jestem mamą 8 letniej Amelki. W czerwcu 2016 roku wykryto u mnie raka piersi. Niestety nowotwór okazał się na tyle groźny, że rozprzestrzenił się po całym organizmie...

Nazywam się Katarzyna Rakuś, mam 40 lat. Jestem mamą 8 letniej Amelki. W czerwcu 2016 roku wykryto u mnie raka piersi. Niestety nowotwór okazał się na tyle groźny, że rozprzestrzenił się po całym organizmie. Złośliwy rak piersi z przerzutami, najgorszy, najbardziej niebezpieczny. To on chce mnie zabrać, a przecież jestem dobrą matką. Amelka ma dopiero 8 lat, w przyszłym roku pójdzie do komunii, żadne dziecko nie powinno w tak ważnej chwili być bez mamy. Córka widzi jak słabnę z każdym dniem… Przeszłam kilka cykli chemioterapii, immunoterapii i radioterapię. Dotychczasowe leczenie nie dało oczekiwanych rezultatów. Codzienne bóle, wymioty, brak snu sprawiają, że z każdym dniem jestem coraz słabsza. Ale walczę, bo mam, dla kogo! Niestety czas działa na moja niekorzyść, dlatego Ja i moja rodzina poszukujemy wsparcia również za granicą. Koszty związane z leczeniem i rehabilitacją cały czas rosną. W związku z tym proszę o wsparcie finansowe życzliwych ludzi. Toczę teraz najtrudniejszą i jednocześnie najważniejszą walkę - walkę o swoje życie. Otwórz swoje serce i pomóż mi walczyć!   Wszystkim dobrym ludziom z całego serca dziękuję!!!

Daj mi nadzieję, że to nie koniec…

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Rakuś, 9636 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o życie.

Wszystkim dobrym ludziom z całego serca dziękuję!!!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 380

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!