Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Katarzyna Rakuś

Nazywam się Katarzyna Rakuś, mam 40 lat. Jestem mamą 8 letniej Amelki. W czerwcu 2016 roku wykryto u mnie raka piersi. Niestety nowotwór okazał się na tyle groźny, że rozprzestrzenił się po całym organizmie...

Nazywam się Katarzyna Rakuś, mam 40 lat. Jestem mamą 8 letniej Amelki. W czerwcu 2016 roku wykryto u mnie raka piersi. Niestety nowotwór okazał się na tyle groźny, że rozprzestrzenił się po całym organizmie. Złośliwy rak piersi z przerzutami, najgorszy, najbardziej niebezpieczny. To on chce mnie zabrać, a przecież jestem dobrą matką. Amelka ma dopiero 8 lat, w przyszłym roku pójdzie do komunii, żadne dziecko nie powinno w tak ważnej chwili być bez mamy. Córka widzi jak słabnę z każdym dniem… Przeszłam kilka cykli chemioterapii, immunoterapii i radioterapię. Dotychczasowe leczenie nie dało oczekiwanych rezultatów. Codzienne bóle, wymioty, brak snu sprawiają, że z każdym dniem jestem coraz słabsza. Ale walczę, bo mam, dla kogo! Niestety czas działa na moja niekorzyść, dlatego Ja i moja rodzina poszukujemy wsparcia również za granicą. Koszty związane z leczeniem i rehabilitacją cały czas rosną. W związku z tym proszę o wsparcie finansowe życzliwych ludzi. Toczę teraz najtrudniejszą i jednocześnie najważniejszą walkę - walkę o swoje życie. Otwórz swoje serce i pomóż mi walczyć!   Wszystkim dobrym ludziom z całego serca dziękuję!!!

Daj mi nadzieję, że to nie koniec…

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Rakuś, 9636 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o życie.

Wszystkim dobrym ludziom z całego serca dziękuję!!!

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 330
Ulotkę wygenerowano: 21
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>