Nazywam się Katarzyna Mazur. Mam wspaniałą rodzinę – szesnastoletniego syna i męża, którzy często bardziej niż ja cierpią w związku z moja chorobą...

Nazywam się Katarzyna Mazur. Mam wspaniałą rodzinę – szesnastoletniego syna i męża, którzy często bardziej niż ja cierpią w związku z moja chorobą, podobnie jak moi rodzice i rodzeństwo. Właśnie dla nich musze walczyć z tym, co mnie spotkało. Niedługo po urodzeniu syna zaczęłam się źle czuć, słabość, rozpoczęła się wędrówka od lekarza do lekarza, diagnoza - rzuciła nas na kolana. No ale trzeba żyć dalej i walczyć o każdy kolejny dzień. Dzięki leczeniu, podjęłam pracę i tak dzięki dobroci serc moich szefów, którzy umożliwili mi nienormowany czas pracy, pracowałam ok. 13 lat z przerwami na pobyty w szpitalu, rehabilitacje. Niestety ubiegłego roku sił zabrakło, i właśnie dlatego proszę Was Kochani o pomoc i wsparcie finansowe, liczy się każda złotówka. Pomoże mi to w zakupie leków, witamin, utrzymaniu odpowiedniej diety, rehabilitacji stacjonarnych i turnusów, może nawet w zakupie sprzętu… Uciekam się do Waszych serc, bo PRAGNĘ ŻYĆ dla mojego syna i rodziny. Może nawet uda mi się wrócić do pracy - gdzie drzwi są dla mnie otwarte. PROSZĘ O WSPRACIE W WALCE Z TĄ OKROPNĄ I PODSTĘPNĄ CHOROBĄ, KTÓRA WYNISZCZA CAŁY ORGANIZM. ZA WSZELKĄ POMOC, KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ Z GŁĘBI SERCA WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ. 

STWARDNIENIE ROZSIANE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Mazur, 8855 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o zdrowie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 373

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!