Mam na imię Kasia. O raku jelita grubego dowiedziałam się w 2016 r. Cały mój świat legł w gruzach, a skończyłam dopiero 40 lat.

Dzięki wsparciu Najbliższych podniosłam się i walczę o życie dla moich ukochanych: męża i syna. Przez niespełna 4 lata to już moja 5 walka z rakiem. Od 2016 r. przeszłam dwie ciężkie operacje, chemio- i radioterapię. Cztery razy wygrałam, bardzo pragnę żyć i wygrać po raz kolejny! Pomoc otrzymaną od Darczyńców przeznaczę na terapię wspomagającą leczenie, która jest kosztowna, lecz pomaga radzić sobie z bólem, depresją i wycieńczeniem organizmu. Nie mam wielkich marzeń, największym jest pokonać chorobę, widzieć jak syn zdaje maturę, dostaje się na studia, cieszyć się z moim mężem z każdego kolejnego dnia.

PROSZĘ, POMÓŻCIE MI ŻYĆ!

Przekazując 1% lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem CAŁA, 12819 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu i walce z chorobą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 401

Ilość pobrań: 6

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!