Karolina Zawiło
Opuszczasz stronę Fundacji Avalon.
Kliknąłeś w link, który prowadzi do serwisu zewnętrznego . Fundacja Avalon nie bierze odpowiedzialności za treści, które pojawią się na tej stronie.

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Zawiło, 7686
KRS
0000270809
O mnie
Karolinka urodziła się 20.09.2014 r. z wadą wrodzoną - obustronny rozszczep wargi, podniebienia miękkiego i twardego wraz z ubytkiem zębodołowym. Od wielu lat jest podopieczną Fundacji Avalon.
W ciągu swoich 10 lat przeszła już wiele operacji chirurgicznych, a jeszcze kolejne przed nią. Leczenie Karolinki wymaga wielu konsultacji w poradniach specjalistycznych. Stale pozostajemy pod opieką poradni: chirurgicznej, ortodontycznej, logopedycznej, laryngologicznej oraz stomatologicznej. Karolinka jest bardzo wesołą dziewczynką, która lubi tańczyć i rysować. Możecie Państwo pomóc Karolince wspomagając jej rehabilitację i dalsze leczenie przekazując 1,5% lub darowiznę.
POMÓŻ KAROLINCE I PRZEKAŻ SWOJE 1,5%
Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zawiło, 7686 pomagacie Państwo Karolince w walce o sprawność oraz codziennym funkcjonowaniu.
Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001