Nazywam się Karolina i mam 29 lat. Mając 17 lat zaczęłam walczyć z chorobą nowotworową - białaczka limfoblastyczna. Chemioterapia, radioterapia, przeszczep szpiku i duża determinacja sprawiły, że pokonałam chorobę. Jednakże za długo nie mogłam cieszyć się zdrowiem.

W 2014 roku wykryto czerniaka złośliwego guzkowego ( Clark III, Breslow 4mm). Przeszłam 8 operacji i dwa leczenia immunoterapią- mimo tego pojawiły się nowe przerzuty, które znajdują się na płucach, w wątrobie, żołądku, kątnicy, na łuku żebrowym, w kręgosłupie, pęcherzu moczowym, w mięśniu gruszkowatym i w kościach. Wierzę mocno, że uda mi się pokonać tę chorobę. Chcę żyć, mam tyle marzeń, planów i siłę do dalszej walki.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Maciejewska, 722 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce z chorobą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3813

Ilość pobrań: 11

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!