Mam na imię Karolina, mam 25 lat i od urodzenia choruję na artrogrypozę, zwaną też wrodzoną sztywnością stawów. W ciągu życia nabyłam także spore skrzywienie kręgosłupa (skoliozę), które wstrzymało na długi czas moją naukę pionizacji i chodzenia, przez co od wielu lat poruszam się wyłącznie na wózku.

Teraz, gdy zdobyłam już tytuł magistra i rozpoczęłam studia doktoranckie, coraz częściej myślę o fizycznej niezależności. Środki gromadzone na subkoncie pozwolą mi na sfinansowanie sprzętu, turnusów rehabilitacyjnych, konsultacji lekarskich, fizjoterapeutycznych oraz innych rzeczy ułatwiających moje funkcjonowanie, tak, abym mogła łączyć potrzebę usprawniania z moimi planami naukowymi i osobistymi.

TWÓJ 1% MA ZNACZENIE

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Koszałkowska, 11433 wspieracie mnie Państwo w dążeniu do samodzielności i codziennym funkcjonowaniu. Dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 506

Ilość pobrań: 11

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!