Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Justyna Sówka

Mam na imię Justyna. Od 16 roku życia  walczę z nieuleczalną postępującą chorobą dystrofią twarzowo-łopatkowo-ramieniową FSHD - zanikiem mięśni. Potrzebuję stałej i specjalistycznej rehabilitacji aby spowolnić chorobę atakującą wszystkie moje mięśnie...

Mam na imię Justyna. Od 16 roku życia  walczę z nieuleczalną postępującą chorobą dystrofią twarzowo-łopatkowo-ramieniową FSHD - zanikiem mięśni. Potrzebuję stałej i specjalistycznej rehabilitacji aby spowolnić chorobę atakującą wszystkie moje mięśnie. Na co dzień jestem mamą pięknej dziewczynki - Kornelki. To właśnie dla niej muszę walczyć by być sprawna i nie dać się pokonać chorobie. Pomimo mojej niepełnosprawności staram się żyć normalnie, stawiam przed sobą cele i dążę do ich realizacji. Pojawiła się ogromna szansa na skuteczne leczenie  przeszczep mezenchymalnych komórek macierzystych. Lecz zanim dostanę zgodę na terapię, która nadal jest w trakcie eksperymentu. Wiele konsultacji lekarskich przed mną, które wiążą się z wysokimi kosztami. Jest to jednak jedyna nadzieja na powrót do zdrowia.Dzięki Państwa pomocy będę mogła stale się rehabilitować i stoczyć walkę z postępującą chorobą dystrofią mięśniową, która kryje za sobą utratę mięśni, szybką męczliwość oraz ból. Codzienna rehabilitacja jest walką o sprawność i niezależność, która wymaga wielu leków i pomocy medycznych.Z całego serca jeszcze raz dziękuję i proszę o pomoc w nadchodzącym roku, bym mogła dalej walczyć o Siebie, bo mam dla kogo. 

MOŻESZ MI POMÓC -  PODARUJ MI SWÓJ 1% PODATKU

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sówka, 5634 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz wspieracie mnie w funkcjonowaniu na co dzień.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 913
Ulotkę wygenerowano: 21
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>