Hej, mam na imię Julitka i uwielbiam zwierzęta. Rodzice chyba już o tym wiedzą, bo często zabierają mnie na konie. Nazywają to hipoterapią...

Hej, mam na imię Julitka i uwielbiam zwierzęta. Rodzice chyba już o tym wiedzą, bo często zabierają mnie na konie. Nazywają to hipoterapią, ale dla mnie to po prostu fajna sprawa. Na początku naszych wycieczek nie byli zbyt szczęśliwi, bo jedna Pani powiedziała im trudne słowo: AUTYZM. Od tego czasu ciągle jeżdżę nie tylko odwiedzać konie, ale też wiele innych miejsc, w których różne panie uczą mnie mówić oraz patrzeć ludziom w oczy, kiedy czegoś chcę. A to najtrudniejsze dla mnie zadanie. Mam też problem z innymi dziećmi, bo one ciągle chcą mnie łapać za ręce, przytulać i głaskać, a ja strasznie tego nie lubię. I nie lubię pewnych dźwięków, przez które krzyczę. Podobno to jakieś nadwrażliwości, ale to już pojmują tylko dorośli. Podczas zajęć często mi klaszczą, bo podobno dobrze mi idzie, a mama i tata są znów weseli. Panie mówią im, że szybko się uczę i jestem strasznie uparta, przez co mam duże szanse zostać Zosią Samosią. Więc ćwiczę dalej, choć nie zawsze jest to łatwe i bardzo czasochłonne. Ale kiedy już nauczę się mówić i patrzeć jak potrzeba, żeby inni mnie rozumieli, a do tego zlikwiduję te wszystkie nadwrażliwości, poproszę wreszcie rodziców o prawdziwego psa. Bo obecnie mam tylko pluszowe.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Grzona, 8253 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o samodzielność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1502

Ilość pobrań: 30

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!