Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Julita Grzona

Hej, mam na imię Julitka i uwielbiam zwierzęta. Rodzice chyba już o tym wiedzą, bo często zabierają mnie na konie. Nazywają to hipoterapią...

Hej, mam na imię Julitka i uwielbiam zwierzęta. Rodzice chyba już o tym wiedzą, bo często zabierają mnie na konie. Nazywają to hipoterapią, ale dla mnie to po prostu fajna sprawa. Na początku naszych wycieczek nie byli zbyt szczęśliwi, bo jedna Pani powiedziała im trudne słowo: AUTYZM. Od tego czasu ciągle jeżdżę nie tylko odwiedzać konie, ale też wiele innych miejsc, w których różne panie uczą mnie mówić oraz patrzeć ludziom w oczy, kiedy czegoś chcę. A to najtrudniejsze dla mnie zadanie. Mam też problem z innymi dziećmi, bo one ciągle chcą mnie łapać za ręce, przytulać i głaskać, a ja strasznie tego nie lubię. I nie lubię pewnych dźwięków, przez które krzyczę. Podobno to jakieś nadwrażliwości, ale to już pojmują tylko dorośli. Podczas zajęć często mi klaszczą, bo podobno dobrze mi idzie, a mama i tata są znów weseli. Panie mówią im, że szybko się uczę i jestem strasznie uparta, przez co mam duże szanse zostać Zosią Samosią. Więc ćwiczę dalej, choć nie zawsze jest to łatwe i bardzo czasochłonne. Ale kiedy już nauczę się mówić i patrzeć jak potrzeba, żeby inni mnie rozumieli, a do tego zlikwiduję te wszystkie nadwrażliwości, poproszę wreszcie rodziców o prawdziwego psa. Bo obecnie mam tylko pluszowe.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Grzona, 8253 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o samodzielność.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1409
Ulotkę wygenerowano: 25
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>