Przejdź do głównej zawartości

Julia Kacprzyk

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Kacprzyk, 9388
KRS
0000270809

O mnie

Juleczka mała Calineczka i wielka Wojowniczka ♥️ urodziła się 22.05.2015 r zdrowa i gotowa na podbój świata, ale to trwało tylko chwilkę. Juleczka jest jedyna, nietypowa i niepowtarzalna. Zaczęła chodzić gdy skończyła 4 latka, dziś uczymy się komunikacji, czy zacznie mówić ? Czas pokaże … żaden genetyk, neurolog czy specjalista nam tego nie zagwarantuje … to ile Jula się nauczy, ile osiągnie zależy od Niej i od nas… musimy zapewnić jej dostęp do wszystkich możliwych specjalistów ♥️ 

Juleczka ma swój mały świat i to My musimy nauczyć się i zasłużyć na bycie w nim ♥️

Jestem jej mamą od 8 lat, pojawienie się jej w moim życiu zmieniło dosłownie wszystko … ale nie zmieniłabym niczego, gdyż jest dla mnie całym światem i zrobię wszystko co będę mogła by szła do przodu, uśmiechała się tak jak tylko Ona potrafi, biegała, bawiła i psociła tak jak jej dwie siostrzyczki ♥️

Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon wspierasz Juleczkę w codziennym funkcjonowaniu.

Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Materiały do apelowania

Odsłon: 600
Ilość pobrań: 1

Przekaż darowiznę

1
Wybierz wysokość jednorazowej wpłaty
2
Wybierz sposób płatności
Nazwa odbiorcy
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Tytuł przelewu
Kacprzyk, 9388
Podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!
Pobierz druk przelewu
3
Podaj swoje dane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected].

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji przelewu w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. Dane będą udostępniane portalom płatniczym w celu procesowania Państwa płatności. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę zaznaczyć wpłatę anonimową lub poinformować nas o tym wysyłając maila na adres [email protected].

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.